Boj hračiek
Toy Story
Ahoj deti, čo vlastne viete o svojich hračkách? Myslíte si, že ak sa s nimi nehráte, nemôžu zažiť nič napínavé a pekné a iba tak ležia a nič nerobia? Ak si prečítate, čo rozpráva kniha v Príbehu hračiek, uvidíte, že všetko je inak.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!