Být či nebýt, snít či nesnít. Vidět a nebo nevidět.
Soubor několika povídek a pár básniček k tomu. Motto: Až budu jednou dospělej, tak se z toho poseru!
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!