Dyslexie, smutek, mindráky a já : vyprávění pro lidi, se kterými se život nemazlí
Dagmar DYS-BABA Rýdlová otevírá svoji třináctou komnatu na téma dyslexie, smrt syna a nekonfekční postava. Je to citlivé a humorné vyprávění o tom, co lidé obvykle schovávají. Snad i vám příběhy pomohou podívat se jinýma očima na trápení vaše i vašich blízkých. (vyprávění pro lidi, se kterými se život nemazlí)
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!