Holokaust - svědectví dvou přeživších z Prahy
Vzpomínky Hany a Hanuše Arendových z Prahy, kteří přežili peklo koncentračního tábora Osvětim.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!