Jednání manifestační a protestní schůze pražského lidu, konané dne 16. dubna 1899 na Žofíně
arch. Bohumil Štěrba (1854-1910): O stavebním vývoji a programu veleobce Pražské ----- JUDr. Luboš Jeřábek (1864-1937): O novém stavebním řádu ----- Vilém Mrštík (1863-1912): O významu boje za Prahu pro náš kulturní život ----- Resoluce, přijatá celým shromážděním až na jeden hlas
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!