Když je nás jen půl… aneb pošta do astrálu
Nová básnická sbírka autorky, která si přezdívá BO-žena, nebo také „spící básník“, opět přináší intimní lyrické verše s filozofickým podtextem a meditativním zabarvením. Je básnickým odrazem dní, které autorka trávila u lože svého umírajícího muže, i vzpomínek na něho, které jsou často až bolestně přítomné a živé. Drobná knížka vychází v řadě Bibliofilie nakladatelství ALFA-OMEGA. Působivý text doprovázejí ilustrace autorčiny vnučky Anny Terezie Vlasákové.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!