Květa Fialová o sobě II. - (... o vítání stáří ...)
(o vítání stáří...)
Své první knize před časem K. Fialová dala podtitul "čím hůře, tím lépe". Chtěla v ní ukázet, že nestačí zvolit jen tu správnou cestu životem, ale musí být pro nás také příjemná. Nyní nás může potěšit svou druhou knížkou, která je hlavně o stáří, o době, jež může být pro někoho tím nejhezčím životním obdobím. Například tak jako pro tuto báječnou herečku, která ví, že se na svět lze dívat jako na rozkvetlou louku, i když je člověku dávno přes padesát.
Své první knize před časem K. Fialová dala podtitul "čím hůře, tím lépe". Chtěla v ní ukázet, že nestačí zvolit jen tu správnou cestu životem, ale musí být pro nás také příjemná. Nyní nás může potěšit svou druhou knížkou, která je hlavně o stáří, o době, jež může být pro někoho tím nejhezčím životním obdobím. Například tak jako pro tuto báječnou herečku, která ví, že se na svět lze dívat jako na rozkvetlou louku, i když je člověku dávno přes padesát.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!