Našeptávání: Trochu smutné básně, ale zase ne tak moc
Našeptávání aneb Trochu smutné básně, ale zase ne tak moc: život je totiž i na konci krásný.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!