O čtrnácti františkánech z kostela Panny Marie Sněžné v Praze
Příběh čtrnácti bratří františkánů z kostela Panny Marie Sněžné v Praze. Začátkem 17. století bylo do Čech znovu povoláno 17 bratří z různých zemí Evropy. 14 jich zemřelo mučednickou smrtí a bylo prohlášeno za blahoslavené 13. 10. 2012.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!