Povídky z bílovecké nemocnice a porubského Pentagonu
Autor v útlé povídkové knížce vzpomíná na svůj pobyt na interním oddělení v nemocnicích v Bílovci a Ostravě-Porubě. Popisuje své zážitky. Svou knížku koncipuje jako drobné poděkování za záchranu svého života a lidský přístup zdravotníků zmíněných nemocnic k pacientům.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!