Přiletí ti andělíček aneb jak jsem se toulal po nebi
Je nebe? Není nebe? Kdo ví?
A pokud je, jsou v něm andělíčkové strážníčkové, o jejichž pomoc občas volají někteří okolo nás?
Jaké by to na nebi bylo, kdyby bylo a jednou jsme v něm měli skončit? Líbilo by se nám tam?
Což se tam zajít podívat?
Autor této knížečky se o to pokusil. Můžete se přidat!
A pokud je, jsou v něm andělíčkové strážníčkové, o jejichž pomoc občas volají někteří okolo nás?
Jaké by to na nebi bylo, kdyby bylo a jednou jsme v něm měli skončit? Líbilo by se nám tam?
Což se tam zajít podívat?
Autor této knížečky se o to pokusil. Můžete se přidat!
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!