Usťa a já
Velikoje protivostojanije
"Teď už je mi úplně jasné, že se mi život nepovedl. Dneska mi bylo třináct. To už je něco. A za celý život jsem nezažila žádné dobrodružství, žádnou lásku a vůbec se mi nestalo nic, co by stálo za to..."
To jsem si zapsala do deníku ráno 30. dubna 1938 a vůbec jsem netušila, že mě ještě ten večer potká něco moc zvláštního.
Tak kniha začíná :)
To jsem si zapsala do deníku ráno 30. dubna 1938 a vůbec jsem netušila, že mě ještě ten večer potká něco moc zvláštního.
Tak kniha začíná :)
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!