Vejár s fialkami alebo s kým mi bolo dobre
Vejár s fialkami alebo s kým mi bolo dobre
Autorka dala svojim spomienkam podtitul: S kým mi bolo dobre, čo samo osebe sympaticky naznačuje, že sa v nich nesústreďuje na seba a na svoje životné osudy, ale na stretnutia so zaujímavými osobnosťami nášho kultúrneho sveta. Pravda, seba nemôže celkom vylúčiť, takže jednako prezrádza veľa aj o sebe.
Komentáře
Přihlas se, abys mohl/a přidat komentář.
Zatím žádné komentáře. Buď první!